Stamboom van Joodse Familie Walg

Mijntje 1788

Name
Mijntje
Given names
Mijntje
Also known as
Mijntje Blok
MarriageEliazer BlokView this family
yes

Birth of a son
#1
Jacob Blok
about 1731 (5491)

Birth of a grandson
#1
Abraham Jacob Blok
September 10, 1772 (Elul 12, 5532)
Note: In zijn trouwakte wordt Eindhoven genoemd
Death of a husbandEliazer Blok
before 1786 (5546)
Death before 1788 (5548)
Family with Eliazer Blok - View this family
husband
herself
Marriage:
son
Jacob Blok
Birth: about 1731 (5491)
Death: October 20, 1808 (Tishrei 29, 5569)Leerdam, Gemeente Leerdam, Zuid-Holland, Nederland