Stamboom van Joodse Familie Walg

Geertje RoubenAge: 109 years17051814

Name
Geertje Rouben
Given names
Geertje
Surname
Rouben
Married name
Geertje Walg
Also known as
Geertje Rubens
Also known as
Geertrui Rubens
Also known as
Judith Rubens
Note: Bij Overlijdensakte "zoon" Meijer Benjamin Machiel Walg staat als moeder Fromica Abrahams. Of dit is een andere moeder of zij heeft zowel voor als achternaam gewijzigd.
Birth about 1705 (5465)
MarriageMachiel Benjamin Abraham WalgView this family
yes

Birth of a son
#1
Meijer Benjamin Machiel Walg
about 1740 (5500) (Age 35 years)
Birth of a son
#2
Ruben Benjamin Machiel Walg
about 1740 (5500) (Age 35 years)
Birth of a son
#3
Abraham Benjamin Walg
about 1756 (5516) (Age 51 years)

Birth of a son
#4
Joseph Machiel Benjamin Walg
June 1758 (Sivan 5518) (Age 53 years)
Birth of a daughter
#5
Ester Benjamin Walleck
about 1766 (5526) (Age 61 years)
Birth of a grandson
#1
Machiel Abraham Walg
about 1781 (5541) (Age 76 years)
Note: In de huwelijksbijlage staat dat hij ervan overtuigd is dat hij in 1782 in Helvoirt geboren is
Marriage of a childJoseph Machiel Benjamin WalgHelena Joseph IsraelView this family
about 1785 (5545) (Age 80 years)

Birth of a grandson
#2
Gabriel Benjamin Walg
November 20, 1786 (Heshvan 29, 5547) (Age 81 years)
Birth of a grandson
#3
Israel Joseph Walg
1786 (5546) (Age 81 years)
Birth of a grandson
#4
Mozes Isak van der Sluis
about 1786 (5546) (Age 81 years)

Birth of a granddaughter
#5
Steijntje Abraham Walg
1793 (5553) (Age 88 years)
Birth of a granddaughter
#6
Leentje Helena Joseph Walg
about 1793 (5553) (Age 88 years)
Birth of a granddaughter
#7
Maglina Joseph Walg
June 12, 1794 (Sivan 14, 5554) (Age 89 years)
Birth of a grandson
#8
Benjamin Abraham Walg
February 7, 1795 (Shevat 18, 5555) (Age 90 years)
Birth of a grandson
#9
Benjamin Joseph Walg
July 19, 1798 (Av 6, 5558) (Age 93 years)
Marriage of a childJoseph Machiel Benjamin WalgElisabeth “Betje” AbrahamsView this family
Type: Civil marriage
November 14, 1805 (Heshvan 22, 5566) (Age 100 years)
Birth of a granddaughter
#10
Antje Walg
December 11, 1805 (Kislev 20, 5566) (Age 100 years)
Birth of a grandson
#11
Abraham Joseph Walg
March 1, 1810 (Adar I 25, 5570) (Age 105 years)
Birth of a grandson
#12
Ruben Joseph Walg
March 4, 1812 (Adar 20, 5572) (Age 107 years)
Marriage of a grandchildMachiel Abraham WalgJohanna Mozes BlokView this family
Type: Civil marriage
April 25, 1813 (Nissan 25, 5573) (Age 108 years) Husband: 32 Wife: 23
Religion: Nederlands Israelietisch
Death January 23, 1814 (Shevat 2, 5574) (Age 109 years) Age: 109
Family with Machiel Benjamin Abraham Walg - View this family
husband
herself
Marriage:
son
Meijer Benjamin Machiel Walg
Occupation: Slachter
Birth: about 1740 (5500) 20 35Helvoirt, Gemeente Haaren, Noord-Brabant, Nederland
Death: December 30, 1816 (Tevet 11, 5577)Oirschot, Gemeente Oirschot, Noord-Brabant, Nederland
1 year
son
17 years
son
Abraham Benjamin Walg
Occupation: Koopmanabout 1819 (5579)
Birth: about 1756 (5516) 36 51
Death: October 7, 1820 (Tishrei 29, 5581)Leerdam, Gemeente Leerdam, Zuid-Holland, Nederland
3 years
son
Joseph Machiel Benjamin Walg
Occupation: Slachterabout 1827 (5587)Leerdam, Gemeente Leerdam, Zuid-Holland, Nederland
Birth: June 1758 (Sivan 5518) 38 53Helvoirt, Gemeente Haaren, Noord-Brabant, Nederland
Death: August 23, 1844 (Elul 8, 5604)Leerdam, Gemeente Leerdam, Zuid-Holland, Nederland
9 years
daughter
Ester Benjamin Walleck
Birth: about 1766 (5526) 46 61Helvoirt, Gemeente Haaren, Noord-Brabant, Nederland
Death: November 11, 1818 (Heshvan 12, 5579)Gorinchem, Gemeente Gorinchem, Zuid-Holland, Nederland

Name

Bij Overlijdensakte "zoon" Meijer Benjamin Machiel Walg staat als moeder Fromica Abrahams. Of dit is een andere moeder of zij heeft zowel voor als achternaam gewijzigd.

Note

Waarschijnlijk nog meer kinderen, maar nog geen officieel bewijs daarvoor gevonden.

Het gaat om

Benjamin Machiel Abraham Walg , geboren op 17 september 1764